Butai Klaipėdoje – jūsų geresniam rytojui!

  Svarstote apie naujo, jaukaus buto įsigijimą? Norite savo gerbūvį kurti prie jūros? Tuomet nauji butai Klaipėdoje – skirti būtent jums!

  Manote tai ne jūsų kišenei, o galbūt nekokybiškai įrengta? Galime drąsiai nuraminti: prieinamą kainą, kokybę, komfortą, jaukumą bei šviesų gyvenimą – tai jums garantuoja nauji butai Klaipėdoje.

  Norite sužinoti daugiau? Džiugu, būtinai jums padėsime!

Butas naujame kvartale

  Pirmiausia svarbu pabrėžti, kad naujas butas – lyg švarus popieriaus lapas. Ant šio popieriaus lapo galime kurti ką tik panorėję. Tokie yra ir nauji butai Klaipėdoje. Ar gali būti, kas geriau nei įsirengti naujumu kvepiantį butą? Susikurti savo jaukumo oazę, kad drąsiai galėtumėte teigti: „visur gerai, bet namuose geriausia“? Žinoma, kad ne.

  Na, o tam, kad namuose tikrai būtų geriausia į pagalbą skuba butai Klaipėdoje. Šie butai ne tik šviesūs, erdvūs, kokybiški bei parengti komfortiškam gyvenimui, bet ir yra puikioje vietoje – naujas daugiabučių namų kvartalas Ragainės g. Klaipėdoje. Tad džiaugsitės ne tik nauju butu, o taip pat ir erdviu kvartalu, kur šiuo metu pilnai pastatyti 4 mažaaukščiai namai.

Butai – kiekvieno poreikiams

  Nerimaujate, kad nauji butai Klaipėdoje nepateisins jūsų lūkesčių ir nerasite norimo ploto buto? Nederėtų. Butai Klaipėdoje kviečia susikurti tokius namus, apie kuriuos senai svajojote ir siūlo rinktis vieno, dviejų, trijų arba keturių kambarių butus, kurių plotas nuo 31 iki 83 kv. m.

Norintiems erdvesnio gyvenamojo ploto bus suteikta galimybė jungtis kelis butus į vieną.

  Vis dar dvejojate? Tuomet  prisiminkite posakį: „parodyk savo namus, pasakysiu, kas esi“.

Modernūs, nauji, komfortiški namai tikrai nuspalvins jūsų gyvenimą šviesesnėmis spalvomis, gerokai palengvins buitį ir suteiks pilnatvės pojūtį.

Daug privalumų

  Nepatikėsite, bet dar išvardijome ne viską, kuo pasižymi nauji butai Klaipėdoje. Apsigyvenę šiuose butuose gausite „ puokštę“ privalumų.

Pirmasis – saulės elektrinės ant daugiabučių stogo. Visi žino, kad saulės elektrinės svarbios taupantiems energijos kaštus, tad pasiruoškite kaip reikiant sutaupyti.

Antrasis – įtaisytos vaizdo stebėjimo kameros. Juk saugumas – svarbiausia.

Trečiasis – šalia daugiabučių įrengtos vaikų žaidimų aikštelės. Šios žaidimų aikštelės saugios bei kokybiškos, tad jūs galėsite ramiai pasidaryti reikiamus buities darbus, kol jūsų atžala linksmai leis laiką lauke.

Ketvirtasis – privačios automobilių stovėjimo aikštelės. Tikriausiai nė nereikia kalbėti, kaip svarbu turėti nuosavą vietą automobiliui, o ypatingai gyvenant uostamiestyje.

Penktasis – butuose įrengtas grindinis šildymas. Taip supratote teisingai jūs gyvensite ne tik naujame, bet ir šiltame bute. Pamirškite vilnones kojines!

Ir paskutinis, tačiau neprasčiausias privalumas, kurį turi nauji butai Klaipėdoje –  termostatai ant sienos. Taip, taip jau minėjome, gyvensite labai šiltai.

  Tad jei vis dar dvejojate ar nauji butai Klaipėdoje skirti jums, liaukitės tai darę ir greičiau ženkite į šviesesnį rytojų apsigyvenę savo svajonių bute!

1 thought on “Butai Klaipėdoje – jūsų geresniam rytojui!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *