Žolės pjovimas – su šypsena!

Visi norime gyventi gražioje, išpuoselėtoje aplinkoje, o tam reikia pjauti žolę. Sutikite, kad daug kam šis darbas – menkas malonumas.

 Todėl čia į pagalbą skuba parkutechnika.lt, kur rasite įvairiausių modelių žoliapjovių, ženkliai palengvinančių žolės pjovimą. Tad išsirinkite kokybišką techniką ir žolę pjaukite su šypsena!

Platus asortimentas

  Tikriausiai pirmasis klausimas jums šovęs į galvą, kuo Parkų technikos žoliapjovės ypatingos? Suskubstame atsakyti, kad dėl siūlomo plataus asortimento, čia kiekvienas randa, tai ko ieško.

  Pas mus galite įsigyti elektrinių, akumuliatorinių ir benzininių bei stumiamų arba savaeigių žoliapjovių.

  Jaudinatės, kad jūsų sklypas per didelis, o gal per mažas ir nerasite tinkamos technikos prižiūrėti žolei? Nusiraminkite! STIHL žoliapjovės skirtos prižiūrėti vejoms ir sodams iki didžiausių plotų. Taip, supratote teisingai, ko panorėsite, tą gausite, nes mums rūpi kiekvienas klientas.

Esame pasirengę patarti

 Parkų technikoje ne tik rasite platų žoliapjovių asortimentą, bet ir pasidalysime naudingais patarimais. 

   Ar žinote, koks svarbiausias kriterijus renkantis žoliapjovę? Ne? Atsakysime.

Tai – teritorijos dydis, kuris lemia ir vejos pjovimo plotį. Įvertinę pjaunamos vejos plotą žinosite ar benzininę, ar elektrinę, ar akumuliatorinę žoliapjovę pirkti.

  Jei jūsų veja nelygi, tuomet jums didelę reikšmę turi žoliapjovės ratai. O jei perkate žoliapjovę šienauti dideliems sklypams, turite atkreipti dėmesį į vejos surinkimo krepšio dydį.

  Dar labai svarbu, kiek reguliariai pjausite žolę: jei tai darysite nuolat ir jūsų sklypas nedidelis, tuomet rinkitės žoliapjovę su mulčiavimo funkcija.

  Turite daugiau klausimų? Puiku! Esame pasirengę jums patarti ir padėti įsigyti geriausią, TIK JUMS labiausiai tinkantį variantą.

Orientuota į kokybę

  Negalime pamiršti kokybės. Garantuojame, kad STIHL gamina aukščiausios kokybės sodo įrangą, kuri jums padės tinkamai pasirūpinti veja.

  Pirma – STIHL siekia palengvinti kasdieninius jūsų darbus, todėl pagamino taupias, manevringas tiek žmogui, tiek aplinkai draugiškas žoliapjoves.

Antra – STIHL žoliapjoves itin lengva transportuoti dėl jų dviem lygiais reguliuojamų rankenų.

Trečia – žolės surinkimo krepšiai parinkti pagal žoliapjovių tipą.

Ketvirta – STIHL žoliapjoves – puikiai subalansuotos darbui nedideliuose plotuose.

  Įsigyk, išmėgink ir džiaukis nepriekaištinga žole!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *